top of page

המלצות

ביהס נוף ים הרצליה.png

ציפי זבדי

מנהלת ביה"ס נוף ים הרצליה

ממליצה בחום על פרויקט רוקדים כחול לבן עם מירי אקוני...

זכיתי כמורה, והיום כמנהלת, לקחת חלק בפרויקט חשוב ומהנה זה.

התלמידים זוכים לשעה של ריקודי עם ועמים ברוח התקופה, תוך שילוב של שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, וריקודים ע"פ שירים עכשוויים אותם הילדים שרים ומפזזים בשמחה ובהנאה רבה. מעבר לכך, הפעילות מתקיימת תוך שעות הלימודים כחלק ממערכת השעות ומזמנת שיעור אחר, תוך תנועה, הכרת חברים חדשים בכיתה ובשכבת הגיל.

המורים מקצועיים ומלווים ע"י מירי אקוני הנפלאה, מורה מומחית, מנוסה ומקצועית כשלעצמה! 

אז קומו לרקוד כחול לבן ותיהנו מיופי של שעה...

לוגו בית גוברין.jpg

ניצן ורדון

בשם חברי קיבוץ בית גוברין

בערב יום העצמאות הזמנו את מירי להרקיד אותנו בקיבוץ בית גוברין.

מירי, שהתקשורת איתה מהשיחה הראשונה הייתה מעולה, הגיעה עם מרץ ושמחת חיים, התחילה את ההרקדה בדיוק בזמן הנכון, סחפה את כולנו – ילדים, הורים, מבוגרים להרקדה אחת גדולה ושמחה.

לאחר ההרקדה לכל המשפחה ושירים בהתאם, טעמנו גם מריקודי העם המסורתיים יותר למיטיבי הרוקדים.

מירי קיימה את כל מה שהבטיחה בשיחה הראשונית איתנו.

 

ממליצה בחום!

ביהס ארזים -תל אביב.png

ענת בר אילן

סגנית ביה"ס ארזים ת"א

מירי עובדת אצלנו בבית הספר "ארזים" כבר למעלה מ-10 שנים. הרקידה שכבות גיל מגוונות בכיתות א – ו, הרקידה את כל בית הספר. בהפסקות בחצר והרקידה הורים וילדים ביום המשפחה. הילדים , המורים וההורים נהנו מאד בהרקדות שלה, לכולם זו הייתה חוויה נפלאה.

מירי מצליחה במקצועיות רבה לסחוף אחריה את התלמידים, בנים כבנות ולגרום לכולם לרקוד בהנאה. כשרון ההוראה שלה בכל ריקוד חדש מדהים ומובן ביותר כך שקל לילדים ללמוד לרקוד את הריקודים החדשים.

אנו ממליצים בחום להנות משרותיה של מירי ומאחלים  לה  בהצלחה

מכל הלב.

ביהס הגליל -תל אביב.png

סיגלית ימין

  מנהלת ביה"ס הגליל ת"א 

ברצוננו להביע את ערכתנו ותודתנו הרבה על פעילותך בבית הספר, בשנת הלימודים תשע"ד. נוכחותך איפשרה לילדנו חווית למידה מצמיחה וייחודית, המשלבת תנועה, פיתוח מיומניות חברתיות וגיבוש בין התלמידים. החיבור  שלך לילדים, והאופן בו הובלת את המפגשים, אפשר לילדנו לממש את היכולות והכישורים שלהם בדרך חוויתית וייחודית. המפגשים השרו אווירה נעימה בין התלמידים והצוות וחשפו את התלמידים לנכסי צאן וברזל

.לתרבות הישראלית

!יישר כוח 

לוגו בריתה.jpg

בשמת

חגגנו מסיבת הולדת לבתנו השנייה איילה. חיפשנו משהו אחר שמשלב גם עבר וכבוד לדור המבוגר יותר וגם מה שיפעיל את הילדים. בהמלצתה של חברה, יצרתי קשר עם מירי, וזו קלטה ישר מה אני רוצה.

המוסיקה הנעימה, והשקטה הישראלית והלועזית, שמירי שמה בשעתיים הראשונות העניקו לאירוע אווירה נעימה ונינוחה.

הפעילות הורים ילדים הייתה מקורית, הילדים הקטנים נהנו לרקוד עם אבא ואמא, הגדולים יותר נהנו מהריקודים. גם המבוגרים יותר נהנו לשמוע את שירי הילדות שלהם כמו ילד דיסקו ובים בם בום וזה העלה זכרונות ילדות מתוקים.

יותר מאוחר היו גם ריקודי עם וזוגות לועזיים גם למבוגרים והאירוע נמשך עד כניסת שבת.

 

מירי בלי שום ספק "עשתה לנו את האירוע"

לוגו משרד התרבות.png

לימור ליבנת

שרת התרבות והספורט

אני מבקשת להודות לך על הירתמותך המהירה והשתתפותך בפעילות ההפגה שערך משרד התרבות והספורט באמצעות "תרבות לישראל" במהלך מבצע "צוק איתן".

הצלחת הפעילויות והאירועים הוכיחה שוב את ההשפעה הרבה שיש לאמנים, לאמנות ולתרבות על חיי אזרחי ישראל. מסיורים שערכתי בשטח בזמן המבצע שמעתי שבחים רבים על פעילות האמנים למען תושבי הדרום, והוקרת תודה על החיבוק החם שהענקתם להם.

bottom of page